1, 5, 8, 12, 24). Büyük On – 4 (No.

1, 5, 8, 12, 24). Büyük On – 4 (No.

Club Lit tişörtleri şimdi Charlotte kitabevinde satılıyor. Plan, 49ers’ın soyunma odasını 2020 için yenilemek ve Healy tasarımı kulüp atmosferine odaklamak istiyor. Ancak asıl yenileme çalışması sahadaydı. Healy’nin hayranlarının Club Lit’den almasını istediği büyük şey bu.

Bu neon tabela, sadece takım kazandığında yanıp sönüyor ve bu yılki kase gezisinin daha çok kazanmanın başlangıcı olmasını umuyor, çok daha fazla cumartesi neon vızıltıyla."Healy, patladı, dedi. "Kampüs keyif alıyor. GameDay’de ve her türlü şeyde. Ama her şeyden çok, adamlarımız Club Lit’de neon ışığının açık olduğundan emin olmak için mücadele ediyor." 27 Eylül 2020 İlişkili Basın No. 6 Ohio Eyaleti, No.

10 Penn State ve No. 14 Oregon, oynamaya başlamadan haftalar önce, Pazar günü The Associated Press üniversite futbol anketine geri döndü ve bu sezon kadar sıra dışı bir İlk 25’e imza attı. Birinci sırada 55, ardından Alabama 1. sırada.

Sıralamaların geri kalanı, COVID-19 endişeleri nedeniyle başlangıçta ertelendikten sonra rotayı tersine çeviren ve sonbahar futbolu oynamaya karar veren Big Ten, Pac-12, Mountain West ve Mid-American konferansları tarafından sarsıldı. İlk 251. Clemson (55) 2. Alabama (3) 3. Florida 4. Gürcistan 5.

Notre Dame6. Ohio St. (4) 7. Auburn 8. Miami9.

Teksas 10. Penn St. 11. UCF12. Kuzey Carolina 13. Teksas A&M14.

Oregon 15. Cincinnati 16. Mississippi St. 17.

Oklahoma St. 18. Oklahoma 19. Wisconsin 20.

LSU21. Tennessee 22. BYU23.

Michigan24. Pittsburgh 25. MemphisNone en erken Ekim ayı sonuna kadar başlayacak, ancak AP sonbaharda oynamayı planlayan tüm FBS takımlarının İlk 25’e dahil edilmeye uygun olacağına karar verdi.Çoğu seçmen, geç gelen konferanslardan en çok saygı gören takımları geri getirdi. sıralamaları, ama hepsi değil. Birkaçı şu anda oynayan takımlarla sıkışmış durumda. Bu hafta seçmenlerin görevini daha da karmaşık hale getiren iki ilk 10 takım, Cumartesi günü evlerinde dereceye girmemiş takımlara yenildi.

No. 3 Oklahoma büyük bir liderlik kazandı ve Kansas Eyaletine düştü. 6 numaralı ve savunan ulusal şampiyon LSU, teknik direktör Mike Leach’in Bulldogs ile ilk karşılaşmasında Mississippi Eyaleti tarafından üzüldü."Tampa Bay Times’tan Matt Baker, oy pusulamı her hafta aynı not defterine elle yazıyorum, dedi. "Bugün yaptığım kadar çok takımı geçmedim.

3 yaşındaki çocuğumun yapacağı bir şey gibi görünüyor, mum boya yerine sadece siyah kalemle."Oklahoma 18 numaraya düştü ve LSU 20 numaraya geriledi. Mississippi Eyaleti 16. sıraya atladı. Zirvede Florida iki sıra yükselerek 1. sıraya yükseldi.

3, Georgia 4 numarada kaldı ve Notre Dame, oynamadan 5. sıraya yükselerek üzüntülerden yararlandı. Bu sezonun normalden başka bir şey olmadığını hatırlatmak gerekirse, Fighting Irish takımı bu hafta sonu COVID-19 sorunları nedeniyle boşta kaldı ve önümüzdeki hafta da oynamayacak.Ardından dört birincilik oyu alan Buckeyes geldi.

Ohio State yüklendi ve sezon öncesi ankette Clemson’a yakın 2 numara oldu. 11 seçmenin oy pusulalarında Buckeyes yoktu ve sadece oynayan takımları sıralamaya karar verdi."Stadyumdan Brett McMurphy, aslında bu konudaki fikrimi değiştirdim ve sadece oynayan takımlara oy vermeye karar verdim, dedi. "Bir takım bir oyun oynadıktan sonra onları değerlendireceğim. Bu 0-0 takımlarından bazıları sıraladığım takımlardan açıkça daha iyi (yine de kağıt üzerinde), ancak bir oyun oynayana kadar onları derecelendirmeyeceğim. Yıl sonunda en iyi 25 takımı sıralayacağım – 7, 8 veya 10 maç oynamalarına rağmen hiçbir önyargı olmadan."Editörün PicksPac-12’si, Kasım Büyük Ten futbolundan başlayarak 7 maçlık bir program oynayacak.

241 RelatedOthers, bazı ayarlamalarla hemen devreye girdi."Dallas Morning News’ten Chuck Carlton, benim mantığımın, oynamadan birkaç hafta önce SEC takımlarına oy vermiş olmam olduğunu söyledi. "Tutarlı olmak için önümüzdeki aydan itibaren konferanslarda takımlara oy vermek zorunda kaldı. Bununla birlikte, bu okulların çoğu, sezon öncesi anketlerde onları aldığım yerden biraz aşağıda, çünkü diğer takımların şu anda bir çalışmaları var."Her seçmen bu haftaki oy pusulasıyla mücadele etmedi."Dürüst olmak gerekirse, Cleveland.com’dan Nathan Baird çok zor olmadığını söyledi. "Sezon öncesi araştırmama referans olarak geri döndüm, ancak geçtiğimiz haftalarda SEC takımlarına oy verdiğim için bu zaten bir faktördü. Takımları daha önce sıraladığım yer, özellikle de bu anketlerin altında, alakasızdı."Şimdiye kadar hiçbir Power 5 takımı üçten fazla maç oynamadı, ancak Ohio State ilk oyununu oynayacağı zaman, Clemson beş kez oynamış olabilir. Big Ten ve Pac-12, ön sezonda bulundukları yere kıyasla ankette geri dönüyor mu?

10 Penn State, sezon öncesi 7. sıradaki sıralamasından üç puan düştü. • 14 numara Oregon sezon öncesi 9.bahsegel tv canlı sıradaydı. • 19 Numara Wisconsin 1. Sıradaydı.

Sezon öncesi 12. • 23. Michigan, sezon öncesi 16. sıradaydı.Güney California (17.Sezon öncesi), Minnesota (19.Sezon öncesi), Utah (Sezon Öncesi No.

22) ve Iowa (24. sezon öncesi). ‘YÜKSELT VE HAREKET ET’ Şaşırtıcı değil, ancak ankette çok fazla hareket vardı. Clemson, Alabama ve Georgia, geçen haftadan itibaren yerlerini koruyan tek takımlardı. Daha önce sıralanan takımlar için tek büyük hamle, dört sıra yükselerek 8. sıraya yükselen Miami idi. Ordu, Kentucky ve Louisville, diğerlerine karşı maçlarını kaybetti. takımlar sıralandı ve İlk 25’ten çıktı. Bu, Big Ten ve Pac-12 takımlarına yeniden girmek için biraz yer açılmasına yardımcı oldu.Louisiana-Lafayette ve Virginia Tech, Cumartesi günü kazandıktan sonra sıralamadan çıktı ve Marshall olmadan dürttü KONFERANS ÇAĞRISI – 8 (No.

2, 3, 4, 7, 13, 16, 20, 21) .ACC – 5 (No. 1, 5, 8, 12, 24). Büyük On – 4 (No. 6, 10, 19, 23 Büyük 12 – 3 (No. 9, 17, 18) .Amerikan – 3 (No.

11, 15, 25) .Pac-12-1 (No. 14). Bağımsız – 1 (No. 22).

Hayır. 13 Teksas A&2 Alabama’da M.

Aggies, Vanderbilt’e karşı hücumunu sürdüremedi. Tuscaloosa’da olması gerekiyor. 7 Auburn, No.

4 Gürcistan. Bulldog’ların açılışta kendi hücum sorunları vardı ve Auburn, Arkansas değil. 11 Ekim 2020Alex Scarborough ESPN Personel Yazarı Kapat SEC’e katıldı. 2012’de ESPN’e katıldı.Auburn Üniversitesi’nden mezun oldu Twitter’da takip edin Alabama koçu Nick Saban, savunmasının mücadelesinin Ole Miss’in 63-48 sezonunda Kızıl Dalga’nın sinyallerini bilip bilmediğini merak ettiğini söyledi. Cumartesi gecesi Oxford, Mississippi’de zafer kazandı.Saban, maçın büyük bir kısmında yan çizgide sakinliği öngördü, ancak içeride olduğunu söyledi "kaynar ve köpürür" savunma makarasını izliyor, 647 yarddan vazgeçiyor."Şaban, bir cevabı olmasına rağmen yaptığımız her şey gibi göründü, dedi. "Sinyallerimizi aldılar mı bilmiyorum. Bu alışılmadık bir şey değil.

Görünüşe göre bir şeyi her aradığımızda, ona karşı oynayabilecekleri en iyi oyuna sahiplerdi."Editörün Seçimi Bir yükseliş ve aşağı SEC Kolej Futbolu Playoff’unu nasıl şekillendirecek? Clemson devam ediyor, Saban kolej futbolunun çılgınlığında Kiffin’i geride bırakıyor 62. Hafta Kolej Futbolu Güç Sıralaması İlgili "Biz iyi bir şey yapmadık. Koşuyu durdurmadık. Arka tarafta bazı oyunları bıraktık. … Sadece pek iyi oynamadım."Ole Miss’in 48 puanı en çok No.

2 Alabama, AP döneminde (1936’dan beri) sıralanmamış bir rakibe izin verdi. 2014’ten 2016’ya kadar Alabama hücum koordinatörü olan Ole Miss koçu Lane Kiffin, Pazar günü sosyal medyada yanıt verdi."Bilginize, bizim kadar hızlı gittiğinizde önce oyunumuzu ararız, Kiffin Twitter’da yayınladı. "Sinyalleri çalmak bize hiç yardımcı olmaz çünkü topu kapıyoruz neden hala sıraya girmeye çalışıyorlardı. #Gerçekler"Crimson Tide’ın defans oyuncusu Dylan Moses "kesinlikle" Ole Miss’in savunma sinyallerini anladığına ve Kiffin’in program hakkındaki bilgisine işaret ettiğine inanıyor."Moses, bizim sıraya girdiğimiz her şey için bir cevapları olduğunu söyledi. Ole Miss 48 sayı attıktan sonra Nick Saban, savunmasının performansından memnun değildi, Alabama’nın AP döneminde (1936’dan beri rütbesiz bir rakibe izin verdi) ). Savunma oyununun sorumluluğunu üstlenen USA TODAY SportsSaban aracılığıyla Bruce Newman, "Bu oyundan öğrenmemiz ve büyümemiz için birçok fırsat var.""Biz hiç bu şekilde savunmada oynamadık, dedi. "Savunma takımı olmaya çalıştığımız şey kesinlikle bu değil ve oyuncularımızla sıkı bir şekilde çalışacağız."Oyuncularımıza inanıyorum. Ve oyuncularımızın daha iyi oynamasını sağlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Bunu yapabileceğimizi düşünüyorum."Alabama ve Ole Miss’in 111 puanları, SEC tarihindeki bir düzenleme oyununda gelmiş geçmiş en yüksek puan oldu. Crimson Tide’ın 723 yardalık hücumu, SEC tarihinde ikinci sırada yer alıyor. Geniş alıcı DeVonta Smith, 13 resepsiyonla bir okul rekoru kırdı ve son 20 yılda aynı oyunda 150 atış alanı ve hızlı bir gol atan ilk Alabama oyuncusu oldu."Florida Atlantic’in önde gelen üç liderini geçirdikten sonra Ole Miss’te (1-2) ilk sezonunda Kiffin, bu istatistiklerle burada bir SEC maçı göreceğinizi asla tahmin edemezdim. "Oyunun tamamında üç kumar. Bir SEC düzenleme oyununun tarihindeki en çok puan, özellikle Koç Saban’a ve bu savunmaya karşı."Konferansta puanlamanın neden arttığı sorulduğunda Kiffin, "Belki COVID?""Eksik bahar topu, bununla mücadeleyi kaçırmak ve temellerin bununla bir ilgisi var, dedi. "Bunu asla tahmin edemezdim.

Daha sonra [Şaban] ile şaka yaptım, onunla konuştum: ‘SEC’de savunma yaptıklarını sanıyordum.’ Şaka yapıyorum çünkü savunma konusunda gülüyordu. Bu, bunun gibi arka arkaya üç oyun. Bunu düşünmezdim."3-0’a yükselen Alabama, No.

3 Gürcistan önümüzdeki Cumartesi. 1 Nisan 2020Bill Connelly ESPN Personel Yazarı CloseBill Connelly, ESPN.com’da çalışan bir yazardır. Twitter’da takip edin Üniversite futbolunun çekilişinin bir kısmı, tartışılacak sonsuz sayıda ilginç konu kaynağıdır. Koronavirüs nedeniyle sporun tamamen durduğu bir offseasonda, şimdi bunu kanıtlamanın zamanı geldi. Dünya belirsizlikle dolu, ama yine de sporla dikkatimizi dağıtacak ve kendimizi eğlendireceğiz.

Ve işte şu anda beni özellikle ilgilendiren dört konu: Mac Jones tam olarak ne kadar iyi? SP + tahminlerim Alabama’yı 2020 sezon öncesi yığınının üstüne yerleştirdiğinde şaşırdım; Ohio State veya Clemson olacağını varsaydım. Ancak olumlu tahminin ana nedeni, Crimson Tide teknik olarak başlangıç ​​oyun kurucusuna geri dönmese de, bir nevi geri dönmeleriydi. Jones, geçen sezon sakat Tua Tagovailoa için dört maça başladı ve çok iyi görünüyordu. Kabul edildi, en büyük hataları çok büyüktü – Auburn’a karşı iki galibiyet, Tide’ı Kolej Futbolu Playoff çekişmesinin dışına çıkardı – ama Auburn’a karşı LSU’dan Joe Burrow’dan daha iyi bir pasör puanı ve Ohio State’den Justin’den daha iyi bir not aldı. Alanlar. Jones, geçişlerinin% 69’unu 186,8 pasör reytingi ile tamamladı; bu sayılar, Tagovailoa olarak adlandırılmayan herhangi bir oyun kurucu sudan fışkıracak. Editör’ün PicksKiper’in 2020 NFL draft sıralaması: Big Board ve her pozisyonda en iyi 10’lar : NFL izcileri yüklü bir sınıfı sıralamamıza yardımcı oluyorAlabama, sezon öncesi SP + kolej futbolu sıralamasında zirvede 2 İlgiliConts’un, Tagovailoa’nın ilk kez start aldığı 2018’deki Tagovailoa’nın kısaltılmış 2019 üretimiyle karşılaştırılması, bu noktayı pekiştiriyor: Her ikisi de geçişlerinin% 69’unu tamamladı ve Jones’un 91.1 Toplam QBR neredeyse Tagovailoa’nın 93.1’ine eşitti. (Tagovailoa, geçen sonbaharda bu sayıları sırasıyla% 71 ve 94,8’e çıkardı.) Yani, bir 2020 sezonu varsa Jones’un başarabileceği şeyler için çıta oldukça yüksek. Biraz daha derine dalmanın faydalı olabileceğini düşündüm: Jones’un yapımı Tagovailoa’nın üretiminden nasıl farklıydı? Nerede daha iyi ya da daha kötüydü? Alanın farklı alanlarındaki üretimlerini (Jones’un 2019’dan, Tagovailoa’nın 2018 ve 2019’dan) Sports Info Solutions’dan alınan verilerle karşılaştıralım. Hücum hattının arkasındaki geçişler: Tagovailoa: 131-for-145 (% 90 tamamlanma oranı), 1.091 yarda, 8 TD, 0 INT, deneme başına 7,5 yarda, deneme başına 8.6 ayarlanmış yarda * (AY / A), 81.6 QBRJones: 42’ye 46 (% 91), 345 yarda, 4 TD, 0 INT, 7,5 yds / att, 9,2 AY / A, 87,9 QBR * Deneme başına ayarlanmış yarda, bir yolcunun geçiş başına yarda ile başlar, ancak her temas için 20 yarda ekler ve her INT için 45 çıkarır. Alabama’nın hücumunun temel unsurudur ve bloke edebilecek derin bir alıcı setine sahip herhangi bir suçun temelini oluşturmalıdır.

Oyun kurucuların performansları hemen hemen aynıydı, ancak potansiyel olarak önemli bir fark var: Jones’un paslarının yaklaşık% 34’ünü ve Tagovailoa’nın% 24’ünü oluşturuyorlardı. Ya Jones kolay atışlara daha sık karar veriyordu ya da hücum koordinatörü Steve Sarkisian ona daha kolay atışlar veriyordu. (Oyundaki yedek QB’nizle bu duyulmamış bir şey değildir.) 0 ila 10 yarda aşağı saha: Tagovailoa: 165-for-231 (% 71), 2.147 yarda, 26 TD, 3 INT, 9.3 yds / att, 11.0 AY / A, 94.0 QBRJones: 26’ya 44 (% 59), 308 yarda, 2 TD, 2 INT, 7.0 yds / att, 5.9 AY / A, 26.1 QBR Buradaki fark sarsıcı. Tagovailoa paslarının daha yüksek bir yüzdesini bu aralıkta attı (% 39’a karşı Jones’un% 32’si) ve başarılı oldu, Jones ise vasat ve düpedüz kötü arasında bir yerdeydi. Buna geri döneceğiz. 11 ila 20 yarda aşağı sahada: Tagovailoa: 84’e 138 (% 61), 1,775 yarda, 19 TD, 4 INT, 12,9 yds / att, 14,3 AY / A, 96,0 QBRJones: 21- 29 için (% 72), 533 yard, 4 TD, 1 INT, 18.4 yds / att, 19.6 AY / A, 99.5 QBR Bu, yukarıdaki kategorilerden daha da küçük bir örnek, ancak söz konusu küçük örnekte Jones parladı.

Kendisi de eski bir blue-chipper, bol miktarda kol gücüne sahip ve bu ara rotalardaki zamanlaması potansiyel olarak Tagovailoa’nınkinden bile daha iyiydi. Jones bu pasları Tagovailoa kadar sık ​​attı: Paslarının% 21’ini Tagovailoa’nın% 23, 21 artı yarda alt sahasına yaptılar: Tagovailoa: 45-for-82 (% 55), 1.793 yarda, 23 TD, 2 INT, 21.9 yds / att, 26.4 AY / A, 99.9 QBRJones: 7-for-17 (41%), 309 yard, 4 TD, 0 INT, 18.2 yds / att, 22.9 AY / A, 90.7 QBRJones, Tagovailoa bu kategoride, ancak Jones’un hala 90’ın üzerinde bir QBR’ye sahip olduğunu düşünürsek, onun daha düşük olduğunu söyleyeceğiz çünkü Tagovailoa, şimdiye kadar gördüğümüz en büyük derin top pasörlerinden biriydi. (Evet, bu derin toplar için Jerry Jeudy, Henry Ruggs III, DeVonta Smith ve Jaylen Waddle’ın emrinizde olmasına yardımcı olur. Yine de … 99.9 QBR!) Yani Jones çoğunlukla Tagovailoa ile aynı pasları atıyordu ve o arada biri hariç her alanda iyi ve zekice.

Ancak ülkedeki en etkili suçlardan biri olmaya devam etmek için Alabama, Jones’un kısa, hızlı verimlilik geçişlerinde daha iyi performans göstermesine ihtiyaç duyacak.Peki bu kısa geçişlerde ne oldu? Jones’un bu aralıktaki mücadelelerine girebilirsiniz. oldukça kolay: 51 yarda için 14’e 6, Auburn ve Tennessee’ye karşı bir gol ve altılı bir galibiyet (AY / A: 1.9) ve 257 yarda için 30’a 20, bir tank avcısı ve diğer herkese karşı bir müdahale (AY / A: 7.7) Geri döndüm ve Auburn ve Tennessee’ye karşı attığı 14 pasa – savunma SP + ‘da yılı sırasıyla beşinci ve 19. sırada tamamlayan savunmalara baktım – herhangi bir eğilim olup olmadığını görmek için mücadeleler.